Remmers Ukraine - Офіційний інтернет магазин | Фарба , герметик і лазурі для дерева Реммерс в Києві та з доставкою по Україні. Гідроізоляція

Адреси Реммерс-центрів

Про компанію

Remmers є одним з провідних німецьких виробників матеріалів будівельної хімії - препаратів та складів для захисту, збереження, ремонту та реставрації будівель та споруд.

Результатом послідовної науково-виробничої діяльності із захисту кам'яних та дерев'яних будівель з'явилися понад 1600 видів матеріалів, інтегрованих у захисні та сануючі системи для екологічно безпечних будівельних робіт від фундаменту до даху.

Архітектори, будівельні відомства, працівники догляду за пам'ятниками та реставратори добре знають, що означає для них Remmers. Це надійний захист фасадів, пам'ятників архітектури, будівельних конструкцій завдяки екологічно безпечним системам вищої якості, простоті обробки та надійності дії.

Комплексні системні рішення багатьох проблем у частині захисту будівель, захисту підлог та захисту деревини є основним чинником успіху фірми.

Продукція фірми має високу надійність за дотримання всіх рекомендацій щодо технології застосування. Матеріали є технологічними, високоякісними, розробленими відповідно до європейських норм та стандартів - DIN ISO 9001, WTA та найвищою мірою відповідають усім вимогам будівельної фізики.

Головний офіс та частина виробничих потужностей розташовані у м. Ленінген на північному заході Німеччини. Вся продукція виробляється лише на території Німеччини для забезпечення якості та контролю за виробництвом.