Remmers Ukraine - Офіційний інтернет магазин | Фарба , герметик і лазурі для дерева Реммерс в Києві та з доставкою по Україні. Гідроізоляція

Адреси Реммерс-центрів

ПОСЛУГИ РЕММЕРС ЦЕНТРУ

Підбір кольору
Підбір кольору

Наші професійні технологи допоможуть Вам розібратися у різноманітності матеріалів та кольорів. Ну а якщо такого кольору поки що немає, то це лише поки що! Наші технології з радістю створять його для Вас. Ми обговоримо Ваші побажання до кольору, врахуємо об'єкт фарбування, матеріал якого він виготовлений та інші нюанси, щоб втілити Ваше бажання!

Колерівка
Колерівка

Наш центр кольору дозволяє тонувати фарби біліше ніж у 500 000 різних відтінків за системами NCS, RAL, 3 D, CaparolColor та інші в тому числі за паспортом фасаду. Вся інформація на замовлення назавжди залишиться в нашій інформаційній базі. І коли через кілька тижнів або багато років Вам знадобиться дізнатися чим Ви фарбували, і який був колір, ми точно це знатимемо.

Виготовлення зразків
Виготовлення зразків

Найчастіше дуже складно уявити в уяві як виглядатиме той чи інший матеріал у певному кольорі на певній підставі. Дуже багато факторів впливають на кінцевий результат. У такому разі допомогти зробити вибір нам може фарбування. Лише фарбування здатне повною мірою показати колір, фактуру, блиск і тактильні якості матеріалу. Наші технологи професійно пофарбують вибрані Вами системи матеріалів у потрібних кольорах.