Remmers Ukraine - Офіційний інтернет магазин | Фарба , герметик і лазурі для дерева Реммерс в Києві та з доставкою по Україні. Гідроізоляція

Адреси Реммерс-центрів

Об'єкти

Виберіть тип об'єкта:
Виберіть тип робіт:

Бранденбурзька брама в Берліні була побудована в період з 1788 по 1791 роки і є найважливішим символом міста і одночасно національним символом, з яким пов'язані багато важливих подій в історії Берліна, Німеччини, Європи та всього світу епохи 20-го століття.

Жодна жінка в Стародавньому Єгипті не мала такої влади і не викликала стільки суперечливих думок, як жінка-фараон Хатшепсут. 3460 років тому вона стала фараоном і увічнила свій образ у цьому колись монументальному храмі. Споруда, побудована повністю із чистого вапняку, вважається ідеальним поєднанням природи та архітектури – так природно храм із триступінчастою терасою вписується у скелю заввишки до 280 м.

Морський порт Мумбаї (до 1996 року Бомбей) з населенням бл. 13 млн. людина входить до найбільш населених міст світу. Центр міста розташований на вузькій смузі болотистій суші, яка вдається в Аравійське море. Для трафіку, що стає все більш інтенсивним, між передмістям Бандра і бізнес-кварталом Ворлі залишалося місце тільки над водою. Ця ділянка була відвойована біля моря за допомогою дворівневої конструкції довжиною 5,6 км - "Bandra-Worli-Sea Link". Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Санування бетону Покриття: Betonacryl, RAL Санування бетону в області контакту з водою: Ґрунтування: Epoxy FAS 100 Покриття: PUR Color, RAL

Церква Фрауенкірх є символом міста. Примітно, що одна з церковних веж вища за решту на 12 метрів. "Нова" ратуша була побудована Георгом Йозефом фон Хауберіссером в 1867 р. в стилі так званої фландрської готики. Щодня у певний час під передзвон дзвонів на 80-метровій вежі на одному ярусі механічні постаті імітують лицарський турнір, присвячений святкуванню весілля Вільгельма П'ятого, а на іншому – танець бондарів.

Абатство Санто Домінго де Сілос - це один із найвідоміших бенедиктинських монастирів. Воно відоме, перш за все, своїми історичними спорудами, які є взірцями романської архітектури.

Аеропорт Сінгапуру відноситься до одного з п'яти найважливіших аеропортів Азії. Новий термінал 3 було введено в експлуатацію у 2008 році і особливо розрахований для літаків такої величини, як аеробус А 380. З терміналу 3 на рік здійснюють польоти приблизно 20 мільйонів пасажирів. Замовлення компанії Реммерс, зробити підлогові покриття з епоксидної смоли у південному та північному багатоповерхових гаражах-стоянках нового терміналу 3, було доручено головним замовником із Японії.

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року проводився на польських та українських стадіонах. З цього приводу столиця Варшава чекала багато років, щоби мобілізувати кошти для будівництва нового, сучасного стадіону. Він розрахований на 55 000 місць та відповідає всім вимогам UEFA. Новий стадіон замінить знесений "Стадіон десятиліття".

Стадіон Baltic Arena у Гданську є особою заявки Польщі на участь у Чемпіонаті Європи з футболу-2012. Завдяки прозорості та легкості конструкції, бурштиновому підсвічуванню стадіон стає символом міста Гданська, продовженням його яскравої історії у 21 столітті. Стадіон Baltic Arena стане вихідним пунктом у майбутньому спортивному та економічному розвитку цілого району.

Історична монументальна споруда, побудована у спадок Земпера в 1873-80 рр., і має велике значення у містобудуванні. У 1944 році будівля була повністю зруйнована, до 1981 року вона була знову відновлена як концертний зал.

Це чудовий палацовий гурт вважається баварським Версалем». Він складається з Старого замку, побудованого при Вільгельмі П'ятому і являє собою панський будинок, а також Нового замку, який був зведений курфюрстом Максом Мануелем в 1693 після його перемоги над турками. Під час Другої світової війни Старий замок був майже повністю зруйнований і лише 1972 р. відбудовано знову.

На початку XVIII століття Петром I було збудовано першу будівлю - Адміралтейство. Воно започаткувало появу площі та тривалому будівництву комплексу будівель навколо неї. У 1820 році група інженерів і архітекторів під керівництвом К. І. Россі приступила до розробки планів нової будівлі. Проект кілька разів дороблявся, а потім почалося будівництво будівлі, яке відтепер не мало найдовший у Європі фасад - майже 580 метрів. Зоровим центром нової будівлі стала арка, що веде на Велику Морську вулицю. В 1823 західний корпус, в якому розмістилися Військове міністерство і Головний штаб, був закінчений. Міністерство закордонних справ з Міністерством фінансів було розміщено у східному корпусі, який був добудований у 1825 році. Частина будівлі, де помістився Державний архів Головного штабу, має перекриття з металу.

Провідний центр «Мир Мерседеса» берлінського філіалу компанії «Мерседес Бенц» дозволив уперше реалізувати успішну концепцію комбінованого автосалону, фірмового та виставкового центру. Тут на площі 14 000 м буде представлено близько 350 автомобілів.

Хайдельберг Графік Еквіпмент Лімітед – це філія підприємства Хайдельберг ГмбХ, світового лідера в галузі друкованих технологій та виробництва друкарських машин.

«Фольксваген-Холл» у м. Брауншвейг годиться для будь-яких великомасштабних заходів: спортивних змагань, гала-прийомів, мегаконцертів, конгресів або великобюджетних телепроектів та програм, що транслюються в реальному часі.

На озері Мальта у Польщі створено новий спортивно-розважальний комплекс „Malteser Therme“. Комплекс складається з олімпійського плавального басейну на 10 доріжок, вежі для стрибків у воду та зорових місць на майже 4.000 осіб. У комплексі знаходиться найбільший аквапарк Польщі, що складається з басейнів просто неба і критих басейнів. Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Гідроізоляція нових будівельних споруд – ділянки контакту з грунтом Силікатизація: Kiesol Гідроізоляція: Elastoschlämme 2K Викрутка: Dichtspachtel Бітумна емульсія: Schutzanstrich 3K Вставка: Rundschnüre

Barvikha Hotel & Spa має 65 просторих номерів і люксів, кожен з яких має власну унікально спроектовану терасу і оснащений високотехнологічним і водночас простим в управлінні обладнанням. Spa Henri Chenot розташований на першому поверсі готелю Barvikha Hotel & Spa і включає критий басейн, сауни, ресторан та бар зі спеціальним меню, фітнес-зал, обладнаний новітніми тренажерами. Наприкінці листопада минулого року готель Barvikha Hotel & Spa був прийнятий до членів асоціації The Leading Hotels of the World, Ltd., створеної в 1928 році і є однією з найстаріших і найавторитетніших організацій в галузі індустрії гостинності.

Ця будівля, задумана як адміністративна, наприкінці ''золотих'' двадцятих років було відомо берлінцям як розважальний центр ''Феміна''. У історичному будинку корисною площею прибл. 20.000 м2 сьогодні розташовані готель Еллінгтон з 285 номерами, шість конференц-залів, ресторан, а також вісім магазинів.

Магазин німецького одягу "Леді і Містер Стиль", що представляє на ринку Москви продукцію провідних німецьких виробників верхнього одягу: Без-анті, Голдікс, Хагенсон, Равенс, Хуке. Ексклюзивний представник фірми "Бартлі". Понад 300 моделей курток для чоловіків та жінок: пухових, на синтепоні, на вовняній підкладці, вітровок, плащів для будь-якої погоди.

Торгова марка L'Impression має мережу магазинів у всій країні. Весь одяг цієї торгової марки виконаний у строгому класичному стилі з додаванням оригінального дизайну. Один з магазинів французького жіночого одягу L'Impression розташований на Севастопольському проспекті (Заміське шосе, будинок 1, Торговий Комплекс РІО).

Видавничий дім А.Г.Ф. Дункманна відноситься до найстародавніших будівель Ауріха; сягає своїм корінням в часи заснування міста.

Система магазинів «КОРА» - один із найбільших операторів роздрібної торгівлі в Сибірському регіоні. На сьогоднішній день мережа включає 36 торгових підприємств на території Кемеровської області. У березні 2007 р. відбулося відкриття супермаркету "КОРА"-6 у м. Кемерово, загальною площею 2850 м2.

Видом діяльності ТОВ "Ленінський ринок новосибірської облспоживспілки" є роздрібна торгівля в наметах та на ринках. Одним із їхніх проектів став новий торговий центр у Новосибірську, загальною площею 1860 м2.

Торговий центр «Еспріт» розташований недалеко від м. Бремен, «на зеленому лужку», в парку Охтум, містечко Штур-Брінкум.

Розважальний комплекс Winner's – це 2000 квадратних метрів розваг на будь-який смак. НІЧНИЙ КЛУБ Winner's, розташований на другому поверсі комплексу, готовий розмістити до 500 гостей. У клубі 18 великих диванів, 26 столиків і VIP зал на 20 осіб. «Winner's» це концепція багатофункціональності та доступності. Під дахом «Winner's» сконцентровано безліч затребуваних розваг та видів послуг.

Компанія «Хольц Шпекманн» є спеціалізованою ремісничою, торговою та промисловою платформою для продажу високоякісних виробів з деревини. У рамках постійного розширення було збудовано нову адміністративно-офісну будівлю.

Григорій Володимирович Кондоіді - тамбовський ватажок дворянства, статський радник, член комісії з реформи місцевого самоврядування в Санкт-Петербурзі. Будівля Г.В. Кондоїді люб'язно надав у розпорядження міській управі. Після розбудови приміщень та ремонту воно набуло сучасного вигляду. Двоповерховий цегляний будинок будувався у стилі ренесансу. На східній стіні зали зображено герб Тамбова. Збереглися чудово відокремлені двері та мармурові драбини, що ведуть на другий поверх. Під час подій 1917-1918рр. у головному будинку знаходився опорний пункт опору революції, очолюваний есерами, меншовиками, офіце- рами. Пізніше тут розміщувалися гублісгосп (1924), міськрада (1926), окружний суд (1928), союз споживчих товариств (1929), з 30-х років. - міськком партії та міськвиконком, з 1992-го – мерія м. Тамбова. Нині – адміністрація міста Тамбова.

Фірма Вєєке розробляє та виробляє високоякісне обладнання для деревообробної промисловості та ремісничих підприємств.

Компанія «Євробуд» займає лідируючі позиції на ринку влаштування промислових підлог. Високоміцні бетонні та полімерні наливні підлоги успішно експлуатуються у складських комплексах, у цехах заводів, торгових та виставкових залах, у ресторанах, на автопарковках, харчових виробництв, офісах тощо. Крім цього ТОВ «Євробуд» виконує роботи з влаштування монолітних залізобетонних конструкцій та споруд, загальнобудівельні та оздоблювальні роботи, виконує функцію Генерального підрядника.

У листопаді 2005 року розпочато роботи з влаштування полімерного покриття підлоги на поліграфкомбінаті, що знаходиться в місті Ярославль, загальною площею близько 2000 м2.

Володимирський тракторний завод з 1945 року працює на ринку сільськогосподарської техніки та дизельних двигунів. Його продукція знаходить застосування у багатьох галузях сільського господарства, будівництва, комунальних господарств. Основним видом продукції є трактори серії ВТЗ 2000 різних модифікацій, дизельні двигуни потужністю від 25 до 75 л. Універсальні трактори виробництва володимирського тракторного заводу здатні виконувати як більшість сільськогосподарських операцій, а й пристосовані до виконання комунальних робіт. У 2003 році ВМТЗ розробив і приступив до випробувань нових моделей тракторів Т-50 тягового класу 0,9 і Т-85 (тяговий клас 1,4). У 2008 році «Концерн Тракторні заводи» та американська фірма AGCO уклали угоду про створення на базі ВМТЗ виробництва двигунів відомої марки SISU.

Туреччина є одним із найбільших виробників джинсів у світі. Майже всі відомі джинсові лейбли виробляють свою продукцію на місцевих сучасних текстильних фабриках. Одним із виробників є фірма Özak-Tekstil у Стамбулі.

Завод Гетраг Форд у Хейлвуді щорічно виробляє 400.000 приводних механізмів, що поставляються на складальні заводи в Саутхемптоні, Німеччині, Франції, Іспанії та Туреччині.

Зеленоградський завод "Квант" був одним із найбільш капіталомістких проектів радянської електронної промисловості. Проектні потужності заводу дозволяли виготовляти до мільйона одиниць готової продукції на рік. У цехах "Кванта" можливі різні види електронного виробництва - від виготовлення друкованих плат до виробництва картонних пакувальних коробок для електроприладів. Зараз підприємство спеціалізується на збиранні персональних комп'ютерів та телевізорів.

ТОВ «БК-АЛПРОФ» – виробник екструзійних профілів різного призначення з алюмінієвих сплавів. Основними видами діяльності підприємства є екструзія профілю, лиття циліндричних суцільних заготовок, виробництво світлопрозорих конструкцій. ТОВ «БК-АЛПРОФ» - сучасне, динамічно розвивається - утворилося 3 червня 2003р. Завод розташований у місті Біла Калітва Ростовської області. Загальна площа становить понад 6000 кв.

У 1975 року у місті Набережні Челни розпочато будівництво сучасного великого хлібопереробного підприємства. 1979 року введено в експлуатацію елеватор ємністю 94,5 тис. тонн зерна. Через два роки почав діяти млин сортового помелу потужністю 220 тонн борошна на добу. У 1983 році запущено комбікормовий завод з виробництва кормів для птиці, свиней, телят, великої рогатої худоби, що випускає 630 тонн продукції на добу.

Сизранський НПЗ розташований у Самарській області та входить до складу Самарської групи нафтопереробних заводів, придбаної ПК «Роснефть» у травні 2007 року. Потужність НПЗ становить 8,9 млн. т (65 млн. бар.) нафти на рік. Завод переробляє західносибірську нафту, а також нафту, що видобувається Компанією в Самарській області. Вторинні переробні потужності заводу включають установки каталітичного риформінгу, гідроочищення палив, каталітичного та термічного крекінгу, бітумну та газофракційну установки. Завод випускає широку номенклатуру нафтопродуктів, включаючи високоякісне паливо, авіагас, бітум. Сумарний обсяг нафтопереробки на заводі становило 5,3%, глибина переробки становила 68,9%. Випуск нафтопродуктів становив 6,13 млн. т, зокрема 4,82 млн. т із нафти Компанії.

Компанія "Чиста вода" була створена в м. Новосибірську в 1998 році. Випускає чисту питну воду, чисту воду з додаванням фтору, чисту воду з додаванням йоду. Засновниками Компанії є приватні та юридичні особи, у т.ч. міноритарний учасник – ТОВ «Нестле ВотерКулерс Сервіс». Компанія Чиста вода надає великого значення соціальної відповідальності бізнесу. У 2007-2008 роках. у соціальні проекти інвестовано понад 8 млн. рублів.

Відкрите акціонерне товариство "Нижегородський авіабудівний завод "Сокіл" (ВАТ "НАЗ "Сокіл") зареєстровано у 1994 році. ВАТ "НАЗ "Сокіл" є наступником Горьківського авіаційного заводу, заснованого в 1932 році. Акціонерне товариство відоме у всьому світі як виробник винищувачів сімейства МіГ. Основними видами діяльності акціонерного товариства є виробництво, льотні випробування, обслуговування, модернізація та ремонт авіаційної техніки.

Фармацевтична група «РОСТА» - це • Найбільший національний дистриб'ютор фармацевтичних препаратів • 28 філій та 15 представництв на території РФ • 1 800 співробітників • П'ятнадцятирічний досвід роботи на всій території Росії • Близько 400 постачальників з 44 країн світу • Понад 15 000 клієнтів було збудовано нову філію ЗАТ «Роста» у місті Хабаровськ зі складським приміщенням загальною площею 940 м2.

Сьогодні марка "Водолій" поєднує цілу групу підприємств. Основний напрямок діяльності компанії – оптово-роздрібна торгівля обладнанням для систем опалення, водопостачання, каналізації; сантехнікою; будівельними та оздоблювальними матеріалами. Компанія "Водолій" має виробничо-складську базу у м. Красноярську із загальною площею понад 50 000 кв. м., у т.ч. криті складські приміщення із площею понад 12 000 кв. м., оснащені засобами механізації вантажно-розвантажувальних робіт, обладнанням, що дозволяє оптимально використовувати складські площі та оперативно проводити приймання та відпуск товару, має зручні під'їзні шляхи, в т. ч. і власну залізничну гілку. Є також власний парк автотранспорту. (Організовуємо відправку товарів у будь-який регіон через транспортну компанію).

У вересні 2007 року розпочато роботи з влаштування полімерного покриття підлоги в складському приміщенні, що знаходиться в місті Щелково, загальною площею 40000м2. У січні 2008 року роботи було закінчено. Нині це приміщення має складське призначення і здається у найм різним підприємствам.

У квітні 2007 року розпочато роботи з влаштування полімерного покриття підлоги на моторному заводі, що знаходиться в місті Ярославль, загальною площею 2000м2. У серпні 2007 року роботи було закінчено. Нині на ярославському заводі відбувається збирання двигунів.

«Cмарт Гмбх», соте дочірнє підприємство концерну «Даймлер Крайслер АГ», було засноване 1994 року. Центральне представництво підприємства знаходиться у м. Боблінген.

Компанія ВАТ «Іллінська автобаза» займається транспортним експедируванням вантажоперевезень. Головний офіс знаходиться в м. Москва, Дмитрівське шосе, будинок 163.

Комітет з будівництва землі Північна Рейн-Вестфалія та Управління нерухомості прийняли рішення (BLB NRW) розширити та оновити Університетську та державну бібліотеку в Мюнстері, оскільки кількість щоденних відвідувачів досягла понад 5000 осіб та кількість книг та медіаносіїв зростала з кожним днем. У процесі проведення робіт з розширення та модернізації була потрібна реставрація підлогових покриттів.

Дитячий садок № 421 «Сибірячок» знаходиться за адресою м. Новосибірськ, вул. Державіна, 51. Сад комбінованого виду - підготовка дітей до школи.

Ратуша у м. Бергедорф була побудована у 1925-27 рр. за проектами радника з міської забудови Вільгельма Крюгера та архітектора Георга Лінднера.

Центральна частина ратуші побудована в XIII столітті і, налічуючи 750 років, є найстарішою світською спорудою міста.

Зведення нового паркування безпосередньо навпроти головної будівлі прильотів/вильотів аеропорту Жирони для задоволення потреб постійно зростаючого потоку пасажирів.

"Адміністративна будівля Пенсійного Фонду РФ РТ" знаходиться на вулиці Пушкіна-Некрасова в місті Казань. На цокольному поверсі розміщуються крите паркування автомобілів та технічні приміщення. Загальна площа паркування становить 850м2.

Найстаріша неврологічна клініка Німеччини, побудована близько 1850 року.

Побудували Палац Тишайшого царя 1667-1671 роках російські майстри Петров і Михайлов біля так званої «царської слободи» - високому березі Москви-ріки в Коломенському, яким російські царі володіли ще з часів Івана Калити. Ідея відновити втрачений шедевр народилася після того, як над Москвою піднявся перший «новоділ» - побудований наново Храм Христа Спасителя. Під відновлювальні роботи виділили місце за Голосовим яром, кілометрів за два південніше головного входу в Коломенське, зате майже поруч зі станцією метро «Каширська».

Зал для урочистостей у Франкфурті будувався всього 18 місяців і 19 травня 1909 був освячений кайзером Вільгельмом II; на той час він вважався «найвеличнішою купольною спорудою в Європі». У другу світову війну зала двічі горіла і була сильно зруйнована. Сьогодні він є історичним центром франкфуртської виставки і видним місцем проведення великомасштабних заходів та концертів, спортивних змагань та культурних заходів, а також корпоративних програм та презентацій продуктів, конференцій, виставок та гала-прийомів. Опис проблеми

У червні 2006 р. розпочато роботи з санації замку Еттерсбург, збудованого в 1711 р. У лютому 2008 р.

Сталевий арочний пішохідний міст через Москву-ріку в Москві. З'єднує Бережківську та Ростовську набережні поблизу Київського вокзалу. Міст, збудований з використанням арочної конструкції старого залізничного Краснолузького мосту (1907 року споруди, демонтований в 2000 році), зданий в експлуатацію 2 вересня 2001 року. У 2004 році перейменований у міст Богдана Хмельницького. Міст побудований за проектом Є. Г. Гапонцева (ВАТ «Діпротранс-міст»). Архітектурна обробка нових засад і прольотів над набережними імітує вигляд старого Краснолузького мосту (арх. А. Н. Померанцев). Загальна маса мосту – 1750 тонн.

Ця репрезентабельна будівля була збудована у 20-х роках Карлом Бошем, лауреатом Нобелівської премії, який розробив технологію синтезу аміаку.

Ця архітектурна споруда стилю «модерн», що визначає вигляд міста, було збудовано у 1903-1904 рр. лейпцизькими архітекторами Шмідтом та Йолізі.

У 1584 році «Хаус цум Брайтен Херд» був побудований на замовлення голови ради та міського інспектора Генріха Денштедта. Сьогодні він є заключним акордом в оформленні Рибного ринку. У цьому цінному пам'ятнику Ренесансу особливо привертає увагу безліч декоративних елементів, особливо у фризі, що зображує п'ять почуттів «зір-слух-нюх-смак-дотик».

У введеному в експлуатацію в 1719 р. будівлі архіву (наприкінці 19 століття будинок був надбудований і до нього було прибудовано додаткове крило) до 1976р. розташовувався Державний архів та бібліотека.

Музична школа знаходиться в центрі острова Зільт у червоній будівлі з клінкеру. Старий і малюк навчаються там грі на різних музичних інструментах і здобувають музичну освіту.

Царі́ціно — природно-історичний парк і природна територія (ООПТ), що особливо охороняється, в Південному адміністративному окрузі Москви.

Заснований у 1419, університет Росток є одним з найстаріших університетів Німеччини.

Будівля побудована Германом Фрідріхом Веземанном у період з 1861 по 1869 роки з червоної обпаленої цегли (звідси назва «Червона ратуша»). При цьому фасонні елементи та скульптурні прикраси виконані з пісковика та теракоти.

Вокзал у старому Єкатеринбурзі з'явився у 1878 році, коли до міста прийшла гірничозаводська залізниця, з'єднавши його з Тагілом та Перм'ю. До цього повідомлення з центральною Росією і зі сходом проходило Великим Сибірським трактом. На північ вів Верхотурський тракт, на південь Челябінський. Залізниця відразу змінила життя Єкатеринбурга. Він наблизився до центру країни. До міста потекли нові товари. У ньому виросли нові будинки, серед яких вокзал займав не останнє місце. 1939 року йому додали другий поверх. 1956 року прибудували бічні крила з арками. Зазнала реконструкції та Привокзальна площа. Трамвайні колії від будівлі забрали. На місці дерев'яних котеджів виросли багатоповерхові корпуси. А посередині площі 1962 року став пам'ятник Уральським танкістам-добровольцям.

Перші ворота спочатку називалися Гумбінненськими. У 1811 році ворота були перейменовані на Королівські, за назвою вулиці, на якій вони знаходилися (Koenigstrasse). Не відомо, чи Королівські ворота використовувалися як оборонна споруда під час штурму міста радянськими військами під час Великої Вітчизняної війни. В даний час в них розташована експозиція, присвячена відвідуванню Кенігсберга Великого посольства Петра I

Петровський шляховий палац, розташований на Ленінградському проспекті, зводився за проектом Матвія Козакова у 1776-1780 роках на честь успішного завершення російсько-турецької війни. Палац виконував функцію резиденції почесних осіб, які відпочивали тут після подорожі з Петербурга до Москви. У різний час у палаці бували Катерина ІІ, Павло І та Микола ІІ. У радянські часи у будівлі розміщувалася Військово-повітряна академія імені М. Є. Жуковського, а 1990-ті роки Петровський палац перейшов у власність Москви.

Прекрасна барокова архітектурна споруда Дрездена знаходиться в центрі старого міста. Одна з найбільш значних будівель епохи пізнього бароко у Європі.

Смольний (Воскресенський Новодівичий) монастир - перший у Петербурзі жіночий монастир, заснований на місці Смоляного двору імператрицею Єлизаветою Петрівною. Цей визначний архітектурний ансамбль побудований у стилі російського бароко. Його домінантою є собор Воскресіння Словущого (Смольний собор), зведений за проектом Б.-Ф. Растреллі у 1748-1762 рр. Собор висотою 92 м є частиною каре, утвореного келіями, трапезною, бібліотекою та чотирма церквами. Будівництво Смольного собору тривало 87 років. Завершили будівництво 1835 р.

Собор у романському стилі, перебудований у 13/14 століттях у готичний собор, під час Другої світової війни був частково зруйнований, як і багато інших історичних споруд у Любеку.

Дорогоцінна святиня Руської землі, всесвітньо відома Троїце-Сергієва лавра заснована преподобним Сергієм Радонезьким близько 1340 року. Протягом багатьох років обитель преподобного Сергія за своїм впливом займала перше місце серед усіх російських монастирів, будучи найважливішим духовним та культурним центром країни. Троїце-Сергієв монастир зіграв важливу роль у справі повалення татаро-монгольського ярма та об'єднання російських земель навколо Москви. У стінах обителі працювали духовні письменники Єпіфаній Премудрий, Пахомій Логофет, Максим Грек, живописці Андрій Рубльов, Данило Чорний та Дмитро Плеханов, архітектори І.Ф. Мічурін та Д.В. Ухтомський.

У жовтні 2006 року було розпочато роботи з реставрації Собору Богоявлення, збудованого у 1719 році, у місті Іркутськ. П'ять років будували Собор і в 1723 будівництво було завершено.

Село Шарапове згадується у 1636-1643 pp. Після скасування кріпацтва селяни села вирішили поставити в себе власний храм, під будівництво якого виділили зі своїх земель 33 десятини. У квітні 1869 р.

7 квітня 1875 р. архієпископом Веніаміном у присутності генерал-губернатора Східного Сибіру барона Фредерікса було закладено новий кафедральний Собор. Будівництво велося у проекті іркутського архітектора В.А. Кудельського аж до пожежі 1879, після якого роботи були припинені. Відновилося спорудження храму лише 1885 р. під керівництвом архітектора Г.В. Розена. 25 січня 1894 р. відбулося освячення головного болю в ім'я Казанської Божої Матері. Кафедральний собор входив до найбільших храмів Росії і міг вмістити до 5000 віруючих одночасно. Головний храм Іркутська проіснував до серпня 1932 і був підірваний більшовиками. Для розбору завалів після вибуху владі довелося прокласти тимчасові залізничні колії, проте вжиті заходи не могли впоратися з цим завданням. Тоді залишки розрівняли площею, через що рівень її піднявся на метр. Зруйнований Собор на старому фундаменті було відкрито каплицю. Вона виконана у формі одного з голів загубленого пам'ятника.

З багатьох історичних будівель, які були вже відреставровані у Фульді, місті у стилі бароко, Кафедральний собор є, мабуть, найзначнішим.

Церква де Ель Сальвадор розташована на площі Плац дель Сальвадор, за кафедральним собором Севільї. Це найбільша церква міста.

600 років історичного розвитку у всіх його проявах знаходять своє відображення у вигляді окремих частин та приміщень замку і проливають світло на історичний хід часу, який після століть наклав відбиток на архітектуру цієї будівлі.

Замок Ліндерхоф, поряд із замком Нойшванштайн, зараховують до найзначніших пам'яток архітектури часів правління Людвіга Другого Баварського.

Масивна, громіздка за своєю архітектурою будівля, побудована до 1668 р., є типовою спорудою для періоду після тридцятирічної війни.

Замок, збудований відомим мюнхенським архітектором, професором Карло Саттлером, поєднує у своїй архітектурі пуризм монастирської споруди та елегантність розкішного п'ятизіркового готелю.

Житловий будинок було збудовано в 1900 році і оновлено в 1950 році за допомогою оновлення зовнішнього вигляду фасаду, захищеного як пам'ятник старовини. Об'єкт було відзначено у 2006 році премією в галузі архітектури.

Олімпійський стадіон Мюнхен був центральною спортивною ареною в Олімпійському парку та основним місцем проведення літніх Олімпійських ігор 1972 р. Після закінчення Олімпійських ігор на стадіоні проводилися переважно національні та міжнародні футбольні змагання, а також легкоатлетичні турніри.

До завершення будівництва будівлі банку Commerzbank Tower в 1997 році вежа Месетурм була найвищою офісною будівлею в Європі. Все ж таки не тільки завдяки значній висоті в 256,5 м вежа Месетурм стала символом Франкфурта. Примітною є структура будівлі - цоколь, вежа та шпиль – яка нагадує американську архітектуру хмарочосів 20-х років.

Відкрите акціонерне товариство «Східгазпром» створено виходячи з Постанови Правління ВАТ «Газпром» № 35 від 8 квітня 1999 року. Дочірня компанія ВАТ "Газпром". У Групу ВАТ «Східгазпром» входять підприємства, які забезпечують повний виробничий цикл від буріння до глибокої переробки, транспорту та збуту вуглеводневої сировини. Сучасний газовий промисел, що забезпечує лідируючі позиції компанії у ВАТ «Газпром» щодо застосування автоматизованих систем управління та рівня виробничої культури.

В 1866 Теодор Шторм разом зі своєю сім'єю переїхав до будинку одного торговця в Хузумі. Тут він написав багато своїх книг і новел, серед яких «Поль-лялька» та «Вершник на білому коні». Після проведеної санації будинку та прибудов у 2006 році Центр Теодора Шторма є не лише резиденцією Товариства ім. Т.Шторма, а також Архівом ім. Т. Шторма. Для дослідників у галузі літератури та студентів Архів ім. Т.Шторма є основним місцем відвідування, якщо йдеться про твори та цінні видання праць.

Колишній університет (бібліотека та краєзнавчий музей). Побудований у 16 столітті, має характерні риси саксонсько-тюрингської архітектури.

Ця будівля у берлінському районі Панків, колишній будинок пастора, було збудовано прибл. 100 років тому. Після проведення великої санації внутрішніх приміщень у 2007 році сьогодні у цьому будинку розташована школа Монтессорі.

Транскордонний проект швейцарсько-канадського скульптора Ернеста Детвайлера дозволив перетворити уламки 2-ої Світової війни, фрагменти насильства на сучасний монумент. Скульптор та його команда організували складання, очищення та транспортування 30 тонн військових уламків у Пазевальці, Мекленбург – Передня Померанія, та у Полиці, Польща.

Музей кропинських неандертальців розташований у громаді Хушнякова поблизу Крапіни, відомої на весь світ стоянки печерної людини. Сама стоянка знаходиться під захистом як перша палеонтологічна пам'ятка в Хорватії. Музей офіційно відкрився 27 лютого 2010 р. Експозиційна площа 1200 м2 займає два поверхи.

Ратуша була спроектована лейпцизьким архітектором Якобі у 1886 р. У стилі голландського ренесансу та побудована у 1887 р. Ця історична пам'ятка – символ міста Фробурга.

24 червня 1925 стало початком створення аеропорту Іркутськ - в цей день здійснили посадку 6 літаків грандіозного перельоту за маршрутом Москва - Іркутськ - Улан-Батор - Пекін. 30 грудня 1954 Аеропорт Іркутськ постановою Ради Міністрів СРСР № 2412-1153 отримав статус міжнародного. 16 грудня 1994 року зданий в експлуатацію чинний термінал будівлі міжнародного сектора аеровокзалу. 12 квітня 2002 року у зв'язку зі зміною власного Статуту підприємство отримало назву — Федеральне Державне унітарне підприємство «Аеропорт Іркутськ». 10 квітня 2009 після реконструкції відкрився термінал внутрішніх повітряних ліній.

Найдавніший московський монастир було засновано 1282 р. св. благовірним князем Данилом Московським, перший храм був присвячений преподобному Данилу Столпнику. Формально монастир був закритий у 1918 р., але чернече життя в обителі тривало до 1930 р. У травні 1983 р. монастир повернули Церкві; за п'ять років він був відновлений, влаштовано дві нові церкви, а також надкладезна та поминальна каплиці. У монастирі розміщуються Синодальна резиденція Святійшого Патріарха та Відділ зовнішніх церковних зв'язків.

Будівлю ДК «Іжмаш» почали будувати 1927 року. Початок будівництво будівлі приурочили до десятиліття Жовтневої революції. Завершилися всі роботи через три роки і в 1930 Клуб-Театр металістів ім. Десятиліття революції (а саме так називався ДК «Іжмаш» на той час) відчинив свої двері відвідувачам. Під час Великої Вітчизняної Війни у приміщенні ДК «Іжмаш» було одне з виробництв. Після війни його перебудували та перейменували на Будинок Культури Машинобудівників. До листопада 2011 року будинок, зведений ще 1930 року як Клуб Жовтневої Революції (з 1950 року – Палац культури машинобудівників), має бути переданий трупі Російського драматичного театру.

Князь Петро Олексійович у 1713 р. побудував кам'яну церкву, освячену ігуменом Верей ського Спасо-Входоерусалимського монастиря Арсенієм. У 1937 р. храм був закритий і вкотре пограбований. У 1991 р. храм було передано Руській Православній Церкві. На стоячем був призначений священик Олександр Жемков. У храмі регулярно звершуються богослужіння. У перший рік після відкриття вдалося прикрасити будівлю, відновивши у вікнах нижнього ярусу втрачені металеві грати та металеві двері храму. У вівтарі та основному четверику, замість цегляного, було покладено підлогу зі світлих мармурових плит.

Ілок розташований на березі Дунаю на кордоні із сербською провінцією. Побудований у цьому регіоні замковий комплекс Одескальки має велику історичну цінність. Велику будівлю було зведено на кам'яному фундаменті палацу короля Миколи Ілока, побудованого в XV ст. Як винагороду за допомогу у звільненні Ілока від турецької навали кайзер Леопольд дарував середньовічний замок Миколи з усім маєтком папі римському Інокентію XI Одескальки та його князівській родині.

Маяк Вестерхеферзанд розташований на штучному пагорбі перед селом Вестерхефер. Маяк є відомим символом півострова Айдерштедт у Шлезвіг-Гольштинії.

Санація старого машинобудівного цеху та його перебудова до оптового складу з торговими та виставковими приміщеннями. Продукти, що застосовуються / Витрата Покриття підлог – декоративні системи Грунтовка: Epoxy ST 100 Кроючий шар: Epoxy PH Color, RAL 9016 Посипка: чіпси Colorid Chips 305 (полегшені) Запечатування: Epoxiflex безбарвний G Покриття підлог – протиковзкі 00 : Epoxy OS Color, RAL 7035 Посипання: кварцовий пісок Quarzsand 03/07 суцільний Запечатування: Epoxiflex безбарвний G

Завод Гетраг Форд у Хейлвуді щорічно виробляє 400.000 приводних механізмів, що поставляються на складальні заводи в Саутхемптоні, Німеччині, Франції, Іспанії та Туреччині. Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Підлогове покриття – системи промислових покриттів Пошкоджена і забруднена бетонна поверхня площею 3.000 м² була відповідним чином підготовлена, потім на неї була нанесена система Реммерс швидкого твердіння. Ця система складається з грунтовки, по якій виконується безшовне покриття підлоги, що вирівнює (суміш для безшовної підлоги подається насосом), потім наноситься захисний шар зносу на основі смоли. Потім для розмежування різних виробничих сфер було нанесено маркувальні покриття. Отримане покриття має світлу, протиковзку, стійку до впливу хімічних речовин міцну поверхню.

Хайдельберг Графік Еквіпмент Лімітед – це філія підприємства Хайдельберг ГмбХ, світового лідера в галузі друкованих технологій та виробництва друкарських машин. Система продуктів / Витрата Підлогове покриття – системи промислових покриттів Підлогове покриття – системи декоративних покриттів Система Remmers Sedimentflockensystem Ця система являє собою спеціальну комбінацію дуже твердих кварцових добавок і кольорових чіпсів, що забезпечує високу варіативність колірного виконання. Система Remmers Sedimentflockensystem базується на сучасних, що не містять розчинник, зносостійких епоксидних смолах. Ця система утворює швидкотвердне, високоміцне і одночасно легко піддається чищення покриття з відмінними декоративними властивостями.

Будівлю Старої пінакотеки збудовано Лео фон Кленце в 1826 – 1836 роках. Під час Другої світової війни будинок був майже повністю зруйнований, від нього залишилися лише зовнішні стіни. Після відновлювальних робіт, що тривали до 1957 р., колекцію картин було повернуто до музею. Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Ремонт фасадів / природний камінь Консервація: продукт KSE OH Санація бетону: продукти системи Funcosil System, на мінеральній основі

Церква Фрауенкірх є символом міста. Примітно, що одна з церковних веж вища за решту на 12 метрів. "Нова" ратуша була побудована Георгом Йозефом фон Хауберіссером в 1867 р. в стилі так званої фландрської готики. Щодня у певний час під передзвон дзвонів на 80-метровій вежі на одному ярусі механічні постаті імітують лицарський турнір, присвячений святкуванню весілля Вільгельма П'ятого, а на іншому – танець бондарів. Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Пристрій гідроізоляції - ускладнюючий фактор: контакт з грунтом (церква Фрауенкірхе) Відновлення бетону: продукти системи Funcosil System, на мінеральній основі Ремонт фасадів / природний камінь (церква Фрауенкірхе) Консервація: продукти системи Funcosil Fassadenschut : контакт із ґрунтом Продукти систем Kiesol, Sanierputz

Будівля збудована між 1910 і 1914 роками. До 1993 р. він був перебудований у гімназію. Сьогодні навчальний будинок включений до фонду пам'ятників, що охороняються. Системи продуктів, що застосовуються / Витрата Наступна герметизація елементів, що стикаються з землею Герметизація з перекриттям тріщин: Система Remmers Kiesol з товстоплівковим покриттям Профілактична та терапевтична антисептична обробка деревини Протипожежна обробка